Blog

A’dan z’ye tesisat firması su tesisatı alanında hizmet sunan 30 yıla yakın bir süredir sıhhi tesisat alanında İstanbul’da Avrupa yakası ve Anadolu yakası’ndaki bütün ilçelerde su tesisatı gider açma kanal açma su kaçağı bulma alanlarında her türlü hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Uzmanlar mühendislik resmi firmasıyla su kaçağı bulma hizmeti tamir ve dekorasyon hizmetleri sunan ve müşterilerine güler yüzlü hizmetler veren kalifiye ekipleri ile bütün işlerini profesyonelce tamamlayan anahtar teslimi projeleri sunan bir firmadır.

İstanbul’da en uygun su kaçağı bulma fiyatları

Tesisatlarda meydana gelen boru patlakları sebebiyle ortaya çıkan su kaçağı ve sızıntılarını bulmak oldukça zordur. Firmamız kendi faaliyet gösterdiği alanda gelişen teknolojileri de takip ederek bu sorunlara kalıcı olarak çözüm bulmaktadır yani bir su kaçağı sorunu ile karşılaşıyorsanız eski yöntemlerdeki gibi duvarları kırmanıza gerek kalmamaktadır. Su kaçağı bulmak için bizi aradığınız zaman size gelen servis ekiplerimiz kameralı görüntüleme sese duyarlı termal cihazlarla su sızıntısı olan bölgeyi tespit ederek boru kaçaklarını yani boruda meydana gelen çatlakları değiştirerek tamir etmektedir. Su Kaçağının sadece tespiti 199 TL’den başlamaktadır. Bütün müşterilerimize kurumsal çözüm önerileri sunmaktayız.

Avrupa Yakası’nda en uygun su kaçakları tespit fiyatları

Su tesisat borularında veya gider su tesisatında yani pis su borularında oluşabilen bir çatlak sebebiyle su kaçağı sorunu ortaya çıkmaktadır biz böyle bir su borusu patlağından sızan suyun nereden çatladığını bularak size kolaylıklar sağlamaktayız. Avrupa Yakası’nda bir su kaçağı tespitinin, net olarak tespit edilmesinin fiyatı 199 ile 299 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatların belirlenmesi mesafe ile de alakalıdır. Servis araçlarımız size yakın bir bölgede ise su kaçağı tespit fiyatlarımız daha düşük olabilmektedir.

İstanbul geneli su kaçağı sızıntı tespit fiyatları

İstanbul’da en uygun su kaçağı bulma tespiti fiyatları 199 TL’den başlayabilmektedir. Bina içinde bir su kaçağı tespiti ortalama 30 dakikada bulunabilmektedir su kaçağını bulduktan sonra zararlı olan bölgenin tamiratı da yapılmaktadır.

İstanbul genelinde su kaçağı bulma hizmetinin fiyatlarını öğrenmek için bizi iş telefonlarımızdan arayarak veya WhatsApp’tan ulaşarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Su kaçağı bulma bazen size büyük sorunlara sebep olabilmektedir mesela mobilyalarınız eskiye bilir veya su kaçakları elektrik tesisatlarına zarar verebilir veya su kaçakları giderlere aktığı için su faturalarınıza yansıyabilir. Bu sorunlardan kurtulmak için kolay hızlı bir çözüm sunmaktayız su kaçağı tespiti yaparak su kaçağının yerini bularak sizi bu sorundan kolayca kurtarabiliyoruz.

İstanbul’un 39 ilçesinde su kaçağı bulma ve patlağının yer tespitini yapabilen a’dan z’ye tesisat firması olarak kurumsal çözüm önerileri sunmaktayız. Ekiplerimiz alanında tecrübeli belgeli kalifiye elemanlardan oluşmaktadır bütün müşterilerimize kendi kurumsal araçlarımız ile hizmet sunmaktayız.Pimaş borularında veya temiz su borularında meydana gelen su kaçaklarının tespitini yapabilmemiz için sadece bizi aramanız yeterlidir.