Bakırköy kırmadan su kaçağı tespiti firması

Temmuz 29, 2022

Su tesisatı borularının eskime yıpranma ve çeşitli darbelerle kırılması sebebiyle gizli veya açıktan su kaçağı meydana gelebilmektedir. Su kaçakları yüzeye zeminin en zayıf olduğu noktadan çıkmaktadır. Önceden su kaçağının yüzeye çıktığı yer kırılarak hasarlı borunun yeri tespit edilmeye çalışılmaktaydı. Oysa şimdi herhangi bir duvarı veya zemini kırmadan su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Bakırköyde kameralı cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Kameralı su kaçağı bulma hizmetleri Bakırköy

Banyonuzda lavabo veya üst kat komşunuzdan tavanlardan su damlacıkları meydana geliyor ise sizin su borularında veya üst kat tesisatlarında bir su kaçağı sorunu olduğu anlaşılmaktadır böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınız zaman su kaçağı kısa sürede tespit edilmez ise bu giden su bu faturalarınıza da yansımaktadır. Eğer bir su kaçağı sorunu ile karşı karşıya iseniz veya komşunuzdan sizin üst kat tavanınıza su akıntısı meydana geliyorsa biz o su kaçağını net olarak tespit edebilmekteyiz.

O halde kırmadan kameralı cihazlarla su kaçağı bulmak için Bakırköy’de size hizmet sunabiliyoruz bizi arayabilirsiniz.

Bakırköy’de su sızıntısı tespiti yapan tesisatçı

Evinizde veya işlerinizde su borusu patlakları sebebiyle meydana gelen su sızıntıları yüzeye çıkabilir duvardan akabilir veya tavanımızdan damlayabilmektedir. Veya su kaçağının herhangi bir yerden çıkıp çıkmadığı anlaşılmamakla beraber gizli su kaçağı meydana gelmiş olabilmektedir. Köyde kameralı cihazlarla su sızıntısı ve su patlağı tespiti yapabilen a’dan z’ye su tesisatçısı yani uzmanlar mühendislik kalitesiyle Bakırköy’de kırmadan su kaçağı tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bakırköy’de su boru patlağı bulma

bakırköy’e bağlı bütün mahallelerde ve semtlerde su kaçağı bulma su boru patlağı gibi tesisat borularında ortaya çıkacak sorunların kısa sürede ortadan kalkması için teknolojik yöntemleri kullanmaktayız. Uzmanlar mühendislik olarak Bakırköy’de su boru patlağı kameralı cihazlarla su kaçağı bulma ve noktasal tespit yapma imkanımız bulunmaktadır. Eğer su kaçakları bulan bir tesisatçı arıyorsanız Bakırköy’de ve bütün mahallelerinde size kurumsal ve kalıcı %100 garantili hizmetler sunmaktayız.

Su kaçağı ve Sızıntı tespitini nasıl buluyoruz?

Bakırköy’e bağlı herhangi bir mahalleden veya semtinden su kaçağı sorunu Sızıntı ve sıfatla sebebiyle bizi arayan müşterilerimize servis araçlarımızla iki tane elemanımız gelmektedir. Verilen adrese ulaşan ekiplerimiz kameranın su kaçağı tespitini yapmak için cihazı alarak daireye çıkmaktadır. Kaçağı olan şüpheli bölgelerinde bilgisayarlı kameralı sistemlerle tarama yapılarak su boru patlağının yeri noktasal olarak tespit edilerek açılıp tamir edilir. Böyle teknolojik bir hizmetten faydalanmak veya su kaçağından eşyalarınızın daha fazla zarar görmemesi için veya su faturalarının faturanıza yansımaması için hemen bizi arayarak bu sorunlara çözüm üretmemize izin verin.