Banyo Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Temmuz 7, 2022

İstanbul’da yapılan binalarda yani özellikle eski binalarda üst kat komşunun banyosundan evinize su damlıyor olabilir veya banyo tavanı ile tuvalet tavanında duvarlarında küflenme ve ıslaklık meydana gelmiş olabilir. Böyle bir durum ile karşılaştığınız zaman üst kat komşunuzun banyo veya wc’sinde gizli veya açık su kaçağı olduğu bilinmelidir. Böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman ne yapmanız gerekiyor!!! 

Banyo Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı önceki yıllardaki gibi duvarlar veya fayanslar kırılarak banyo WC inşaat alanına çevrilmeden noktasal olarak bulunabilmektedir. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Kameralı su kaçağı tespiti yapabilen ve noktasal olarak boru çatlağını tespit etme olasılığı sunan cihazlarla kırmadan su kaçağını buluyoruz. Eğer sizde veya üst komşunuzda bir su kaçağı olduğuna eminseniz veya duvarlarda su sızıntısı görüyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. 

Banyoda Su Kaçağı Bulan Firmalar

Banyo'da su sızıntı tespiti

Banyo su kaçağını nasıl buluyoruz? İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası ilçeleri ve semtlerinde bu tür sorunlarla karşılaşan müşteriler bizi aradığı zaman servis araçlarımız ile müşteriye gitmekteyiz. Sorunun olduğu bölgede kameralı bilgisayarlı sistemlerle alan taraması yaparak banyo su sızıntı yapan yerin tespitini yaparak çatlağı buluyoruz. Daha sonra bu alanı açarak su kaçağına sorun olan boruların değişmesini sağlıyoruz. Bu hızlı ve pratik yolla su sızıntı sorunlarından hızlıca kurtulabilirsiniz. 

Banyo’da su sızıntı tespiti hizmetleri

Banyo su kaçağı sorunu için kimi aramalıyım? Eğer evinizde iş yerinizde veya otellerde banyo su kaçağı sorunu için bizi arayabilirsiniz. Gizli veya açık olan su patlaklarının yerini net olarak tespit edebilen cihazlarımız ile cihazlarımızın yardımı ile banyo su kaçağını tespit ederek sorunu ortadan kaldırıyoruz. 

Banyo Su Patlağı Tespiti

Banyo üst kattan su damlatıyor, böyle bir sorun ile sık sık karşılaşan kişilerin hızlı bir şekilde önlem alması gerekmektedir. Eğer sorun görmezden gelinirse banyo tavanı küfleme dökülme ve pis su akıntısı varsa koku yapmaya başlayacaktır. Su kaçağı sorununa geç müdahale edilirse bu ekonomik olarak size daha fazla bir külfet çıkaracaktır. 

Banyo’da su kaçağı bulma fiyatları

Banyo su kaçağı tespiti fiyatları, İstanbul’un merkezinde banyo su kaçağı tespiti fiyatları 199 TL’den başlamaktadır. Bu fiyat sadece su kaçağını bulmak için verilen servis ücretidir. Su kaçağı olan yerin tespit edilerek tamir edilmesi bu fiyata dahil değildir. Uzmanlar mühendislik güvencesi ile banyo su kaçağı tespiti yaptırmak ve uygun fiyatlara sorundan kurtulmak için bizi arayabilir destek alabilirsiniz.