Esenler’de kırmadan kameralı su kaçağı tespiti

Temmuz 30, 2022

Esenler ilçesinde su tesisatçısı olarak hizmet veren a’dan z’ye tesisat firması uzmanlar mühendislik adı altında resmi olarak çalışmaktadır. Esenler’de a’dan z’ye sıhhi tesisat hizmetleri sunmaktayız. Özellikle Büyük şehirlerde binalarda sık sık su kaçağı sorunu yaşanmaktadır bu su kaçağı sorunu sizden veya sizin üstünüzde oturan komşunuzdan kaynaklanabilmektedir. Eğer su tesisatı borularında özellikle banyo WC gibi yerlerde bir su kaçağı sorunu ile karşı karşıya kalıyorsanız bizi arayabilirsiniz Esenler bölgesinde kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktayız.

Cihazla su kaçağı bulan tesisatçılar Esenler

Esenler ilçesinde ve bağlı bütün mahallelerinde su tesisat borularında patlak çatlak ve Sızıntı sebebiyle ortaya çıkan su kaçaklarının yerlerini kameralı cihazlarla tespit ederek noktasal olarak bulabilmekteyiz eğer sizin de evinizde iş yerinizde bir su kaçağı sorunu var ise hemen bizi arayabilirsiniz kameralı cihazlarımızla alan taraması yaparak su kaçağı boru çatlağını noktasal olarak bularak tamir ve tadilat yapıyoruz. Esenler’de su kaçağı bulma için en çok merak edilen su kaçağı tespiti yapan firmaların uyguladığı fiyat politikasıdır. Bizim firmamız resmi ve kurumsal bir firma olarak çalışmaktadır bir su kaçağı tespiti ve noktasal olarak su kaçağını yerini bulmak 199 TL’den başlamaktadır.

Yangın hidrant borusunda su kaçağı bulma Esenler

Bazen bina iş yeri apartman gibi yangın hidrat su borularında patlaklar meydana gelebilmektedir biz bu patlakları zemini kazdırmadan noktasal tespit yapabilmekteyiz eğer açık alanda bir su kaçağı sorunu ile karşı karşıya iseniz a’dan z’ye tesisat firması size alan taraması yaparak su boru patlağının yerini noktasal tespit yaparak bulabilmektedir. Dış hat su kaçağı sorunlarında yani yangın hidrat su borularında meydana gelen boru patlakları sebebiyle yüzeye çıkan suların nereden sorunu yaşadığını kameralı termal kameralarla net olarak tespit etmekteyiz.

Banyoda su sızıntı tespiti yapan firmalar Esenler

Özellikle binalarda çok sık olarak rastlanan banyo su kaçağı tespiti üst kat komşunuzdan tavanından size damlayabilmektedir bu veya benzer bir sorunla karşı karşıya kalıyorsanız yani banyoda bir su kaçağı problemi yaşıyorsanız kırmadan bizi arayabilirsiniz bizim firmamız kameralı bilgisayarlı sistemlerle su kaçağını net olarak bulabilmektedir.

Esenler Merkez ve esenler’e bağlı bütün ilçelerde banyo ve su tesisatı boru hattında meydana gelebilecek olan boru patlaklarının veya çatlağın yerini tespit ederek burunun üstündeki beton blokları duvarı veya fayansları kırmadan su kaçağının yerini bulabiliyoruz eğer sizin de bu gibi bir sorunuz var ise bizi arayabilirsiniz kurumsal firma olarak kendi araçlarımızla ve üniformalarımızla size gelerek hizmet sunabiliyoruz.

Evde su kaçağı bulma hizmeti veren şirketler

Esenler ilçesinde hizmet sunan uzmanlar mühendislik firması su kaçağı bulma konusunda teknolojik cihazlardan faydalanmaktadır eğer evinizde bir su kaçağı sorunu yaşıyorsanız bunu derhal çözmeniz gerekmektedir bu su kaçağını uzun süre çözmezseniz ahşaplarınıza duvarlarınıza boyalara zarar verebilmektedir ayrıca su faturalarınıza da yansıyabilir. Eğer bir su kaçağını kırmadan dökmeden ortadan kaldırmak istiyorsanız bizim firmamızda iletişime geçebilirsiniz bizi aradığınız takdirde kırmadan su patlak borusunun yerini tespit ederek küçük bir alanı açıp su kaçağını ortadan kaldırıyoruz.