Kameralı kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Temmuz 10, 2022

Kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için bizden hizmet alabilirsiniz alanında tecrübeli ekipleri ile İstanbul genelinde gizli veya açık su kaçağı tespitleri yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti olan bölgede kameralı cihazlarla tarama yapılarak su kaçağının yeri noktasal olarak bulunmaktadır. Banyo veya su tesisatı olan bölgelerde su kaçağı olduğunu tahmin ediyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda ve bütün ilçelerinde kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Kameralı su kaçağı bulma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Kameralı su kaçağı tespit için bizi arayın 30 dk da kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti verilmektedir. Avrupa Yakası’nda su kaçağı yapma hizmeti verilmektedir. Su sızıntı tespiti için bizimle iletişime geçiniz.

Hızlı bir şekilde su kaçağı bulma hizmetini vermekteyiz. Kameralı su kaçağı bulma desteği sunuyoruz. Kırmadan su kaçağı için size çözümler sunuyoruz. Bizi arayın 7/24 hizmet alınız.

Su kaçağı olan alan cihazla taranır, sese duyarlı cihazla sızıntı yeri tespiti yapılır. Ve bu şekilde kırmadan boru patlağı tespit edilir. Kırmadan su kaçak tespiti için size hizmet verilmektedir.