Yangın hidrantı su kaçağı tespiti

Temmuz 24, 2022

Yangın hidrantında çeşitli sebeplerle su sızıntı ve boru patlağı meydana gelebilir. Yangın hidrantı borularında meydana gelen su patlakları ve su sızıntıları çeşitli sebeplerle yüzeye çıkabilir veya zeminin zayıf olduğu yerden dışarıya akabilmektedir. İş yerinizde veya binanızda yangın hidrantı su kaçağı sorunu yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. A’dan z’ye tesisat firması olarak yangın hidrant borularında kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliyoruz. Su kaçağının meydana geldiği bölgede kameralı bilgisayarlı sistemlerle tarama yaparak su boru patlağının yerini noktasal olarak net bir şekilde ortaya çıkartıyoruz.

Yangın hidrantı borusunda su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Kamu binaları, okul, iş yeri ve apartmanlarda yangın hidranti boruları su kaçağı arızası verebilmektedir. Bu sebeple bizi arayan müşterilerimize en iyi hizmet ve çözümleri sunabilmekteyiz. Müşterilerimizden yangın hidrantı su kaçağı tespiti için bir talep aldığımız zaman servis araçlarımızla gelerek iki elemanımız ve alan taraması yapmada kullandığımız kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen cihazlarla su patlağının olduğu bölgede tarama yaparak boru patlağını net olarak tespit etme imkanımız vardır. Ekiplerimiz yangın hidrantında su patlağı olan bölgede bilgisayarlı sistemlerle tarama yaparak noktasal olarak boru patlağını bulabilir. Yani boş yere zemini ve betonları kırmanıza gerek yoktur.

Avrupa Yakası’nda yangın hidrantı su kaçağı bulma

Yangın hidrantı su kaçağı tespiti

Avrupa Yakası’nda faaliyet gösteren a’dan z’ye tesisat firması yani uzmanlar mühendislik adı altında hizmet veren firmamız sizlere bu tür sorunlarda hizmet sunabilmektedir. Avrupa Yakası’nda yangın hidrantı borularında su kaçağı tespiti yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Avrupa Yakası’nda bütün ilçelerde ve mahallelerde yangın hidratında su kaçağı tespiti yaparak sorunlara çözüm üretiyoruz. Yangın hidratında su kaçağı bulma fiyatları için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası’nda yangın hidrantında su kaçağı tespit firması

Anadolu yakasının bütün ilçelerinde yangın borularında meydana gelen su patlağını bulabilmekteyiz. Yangın hidrantı boruları yer sarsıntısı ve çeşitli darbelerle su kaçağı meydana getirebilmektedir boru patlağından sızan sular bir müddet sonra yüzeye çıkarak su dışarıya suyun dışarıya akmasına sebep olmaktadır. Anadolu Yakası’nda bu ve benzer bir sorunla karşılaştığınız zaman yangın hidratı borusu’nun üzerindeki betonları kırmanıza ve kazmanıza gerek yoktur bizi ararsanız su kaçağı tespiti yapan kameralı bilgisayarlı sistemlerle dış alanda alan taraması yaparak su kaçağının yerini net olarak bulabiliyoruz ve boruyu tamir edebiliyoruz.

Yangın borularında su kaçağı bulma İstanbul

A’dan z’ye tesisat firması olarak İstanbul içerisinde yangın borularında meydana gelen çatlaklarla yüzeye çıkan su akıntılarının yerlerini bulmak oldukça zor idi. Günümüzde teknolojik cihazların ortaya çıkması ile bu sorunlar daha az maliyetle ortadan kaldırılmaktadır. Çeşitli sebeplerle kırılan çatlayan yangın hidrantı boruları yüzeye su birikintisi yapabilir veya çok fazla suyun dışarıya boşuna akmasına sebep olabilmektedir. Öyle bir sorunla karşı karşıya kalıyor iseniz bizden hizmet alabilirsiniz. Hidrantı borularında su patlağının yerini %100 bulma garantisi veriyoruz. Yaralı bilgisayarlı alan taraması ve sesi duyarlı olan bilgisayarlı sistemler ile yangın hidrantı boruları çatlakları net olarak tespit edilerek sorun ortadan kaldırılır.

Yangın hidrantı su sızıntı tespiti, yangın hidranti borularında su patlağı yani su sızıntı tespiti fiyatları için bizi arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Piyasa koşullarının biraz altında yangın hidratı su sızıntı tespiti noktasal olarak yapılmaktadır. İstanbul’da yangın borularında su patlağı ve su kaçağı sorunu yaşayanlara en iyi hizmeti sunan ve bu alanda 30 yıla yakın hizmet sunan resmi bir firma olarak sizlere kurumsal ve kalıcı çözümler sunmaktayız.